Nákup verze DELUXE

Úvodní rady k použití programu Legacy Family Tree
VitekV
Příspěvky: 5
Registrován: 23 kvě 2017 17:18

Nákup verze DELUXE

Příspěvekod VitekV » 23 kvě 2017 17:23

Ahoj,
uvažuji o koupi deluxe verze, ale trochu mě od toho odrazuje způsob, kdy předávám číslo své karty jinam, než přímo na platební bránu.
Existuje i jiný způsob, jak zakoupit verzi s češtinou?
Proč je rozdílná cena na oficiální eshopu a na stránkách legacyczech?

Děkuji za odpovědi
Vítek

Uživatelský avatar
michal
Příspěvky: 732
Registrován: 06 čer 2013 21:37
Bydliště: Hostinné
Kontaktovat uživatele:

Re: Nákup verze DELUXE

Příspěvekod michal » 23 kvě 2017 20:55

Dávám za pravdu. Tzv. "národní" stránka (česká, německá, holandská, apod.) s možností objednání verze Deluxe, tak, jak nám byla poskytnuta k překladu, se mi také nelíbila. Proto jsme ji z webu legacyczech.com někdy v loňském roce stáhli a nahradili jí odkazem na oficiální eshop Legacy Family Tree. Zapomněl jsem však, že na tuto českou objednávkovou stránku je taky odkaz přímo z programu Legacy. Tento odkaz nahradím též odkazem na oficiální eshop a v příštím sestavení Legacy tam již nebude.
Platná cena je samozřejmě ta z oficiálního eshopu, tj. pro upgrade z v8 $26.95, pro nový nákup $34.95. Stejné ceny jsou i na titulní straně webu legacyczech.com.
Po nákupu z oficiálního eshopu přijde email se zákaznickým číslem a odkazem na stažení instalačního souboru. Z tohoto emailu je potřeba jen zákaznické číslo, které se použije do již nainstalované verze Standard k "odemknutí" na verzi Deluxe. Pokud nemáš nainstalovanou verzi Standard, můžeš stáhnout instalační soubor z českých stránek legacyczech.com nebo z diskuzního fóra (http://legacyczech.com/forum/viewforum.php?f=47, v příspěvku týkajícího se posledního sestavení je vždy odkaz na stažení instalačního souboru). Všechny instalační soubory jsou totožné, pouze ten z odkazu z emailu z eshopu je v angličtině (čeština se pak musí po instalaci nastavit v programu) a ty z odkazu z českých stránek jsou v češtině.


Zpět na “Začínáme s Legacy”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů